Motyle świadomości

Włączamy do naszej oferty bezpłatny zabieg rekonstrukcji brodawki piersiowej dla kobiet po mastektomii i rekonstrukcji piersi

Darmowy zabieg

Mikropigmentacja brodawki

Miło mi poinformować Państwa, że Salon Zdrowia i Urody Beata Szostek dołączył do projektu MOTYLE ŚWIADOMOŚCI i tym samym do oferty włączamy kolejny, szczególny zabieg.
MOTYLE ŚWIADOMOŚCI to projekt objęty patronatem Federacji Stowarzyszeń Amazonki i zrzeszający sieć certyfikowanych gabinetów partnerskich, które oferują bezpłatny zabieg rekonstrukcji brodawki piersiowej dla kobiet po mastektomii i rekonstrukcji piersi.

Rak piersi to najczęściej występujący nowotwór złośliwy u kobiet, według szacunków rozpoznaje się go na świecie aż u 1 700 000 kobiet rocznie! Każdego roku umiera z tego powodu 12 000 pań. Jednak postępy w medycynie dają nam coraz większą szansę nie tylko na przeżycie, ale też na cieszenie się dobrym zdrowiem, miłością, rodziną jeszcze przez wiele lat. W leczeniu raka piersi jedną z najważniejszych ról odgrywa czas – im wcześniej wykryjemy zmianę, udamy się do lekarza, poddamy leczeniu, tym większe prawdopodobieństwo, że nie stracimy piersi i – co więcej – nie stracimy życia. Badajmy się same, odbywajmy wizyty kontrolne u specjalistów, dajmy sobie szansę.

Problem akceptacji własnego ciała u osób dotkniętych rakiem piersi, a co za tym często idzie – mastektomią (amputacją), bywa poważny. Panie tracą poczucie kobiecości, wstydzą się swojego wyglądu i bardzo z tego powodu cierpią. Na szczęście dzisiejsza medycyna wychodzi naprzeciw takim sytuacjom, oferując paniom implanty, a więc dając nowe piersi, z którymi mogą żyć w większym komforcie. Ja postanowiłam zrobić kolejny krok: nauczyłam się rekonstruować brodawki za pomocą tzw. mikropigmentacji medycznej. Po uzyskaniu zgody lekarza prowadzącego każda pani może spotkać się ze mną, by uczynić swoje ciało lepszym dla siebie samej, bliższym, bardziej kochanym.

Drogie Klientki! Jeśli macie taki problem lub znacie kogoś, komu on doskwiera, przyjdźcie do mnie. Wytłumaczę, na czym polega zabieg, pokażę, jakie możemy osiągnąć efekty. Nie wstydźcie się i nie bójcie – jestem tutaj dla Was. Jeśli lekarz wyrazi na to zgodę, mogę pomóc Wam poczuć się lepiej we własnej skórze, wesprzeć w ponownym budowaniu własnej atrakcyjności.

Zabiegi te wykonuję za darmo. To jest mój wkład w nasze siostrzeństwo. W końcu nikt tak nie zrozumie kobiety, jak druga kobieta. Zapraszam z całego serca!

Salon Zdrowia i Urody Beata Szostek dołączył do projektu MOTYLE ŚWIADOMOŚCI i tym samym włączamy do naszej oferty bezpłatny zabieg rekonstrukcji brodawki piersiowej dla Kobiet po mastektomii i rekonstrukcji piersi.

Projekt MOTYLE ŚWIADOMOŚCI to projekt pod patronatem Federacji Stowarzyszeń Amazonki, jest to sieć certyfikowanych gabinetów partnerskich, oferujących bezpłatny zabieg Rekonstrukcji Brodawki Piersiowej.