O nas

Nasz zespół zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę proponując optymalne rozwiązania z zakresu kosmetyki oraz dietetyki.

O nas

By służyć Twojemu pięknu

Miło mi powitać Państwa na naszej stronie. Znajdziecie tutaj krótkie informacje o gabinecie i wykonywanych zabiegach – ufam, że ten materiał zachęci Was do spotkania osobistego z naszym sympatycznym i wykwalifikowanym personelem, wspieranym przez nowoczesne technologie. A to wszystko dlatego, by mogli Państwo odkryć przyjemność i skuteczność profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych oraz przyjazną atmosferę i jakość oferowanych przez nas usług.

Oferta obejmuje szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało oraz najnowsze metody kształtowania sylwetki i walki z cellulitem.

Najwyższej klasy kosmetyki

Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych marek Arkana i Theo Marvee mamy pewność, że proponowane przez nas zabiegi pomogą zachować zdrowie i urodę przez długie lata.

Kosmetyki te posiadamy również w stałej sprzedaży w atrakcyjnych cenach. Dla naszych klientów oferujemy atrakcyjne promocje, rabaty oraz upominki.

Zapraszam do wirtualnej wycieczki i zupełnie niewirtualnego, za to o wiele milszego spotkania osobistego.

Beata Szostek

Salon Zdrowia i Urody Beata Szostek dołączył do projektu MOTYLE ŚWIADOMOŚCI i tym samym włączamy do naszej oferty bezpłatny zabieg rekonstrukcji brodawki piersiowej dla Kobiet po mastektomii i rekonstrukcji piersi.

Projekt MOTYLE ŚWIADOMOŚCI to projekt pod patronatem Federacji Stowarzyszeń Amazonki, jest to sieć certyfikowanych gabinetów partnerskich, oferujących bezpłatny zabieg Rekonstrukcji Brodawki Piersiowej.