Opalanie
natryskowe

Najlepszy wybór dla osób, które nie mogą korzystać z kąpieli słonecznych oraz wizyt w solarium.

Bezpieczne

Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe to zabieg polecany przez lekarzy dermatologów wszystkim, a w szczególności tym, którzy przeciwskazania do stosowania tradycyjnych metod opalania ("pajączki", żylaki, bielactwo, schorzenia serca). Zalecane jest także jako metoda opalania dla osób o dojrzałej skórze, uczulonych na słońce oraz kobiet w ciąży i karmiących (po wcześniejszej konsultacji z lekarzem).

Technika opalania natryskowego polega na precyzyjnym nałożeniu preparatu opalającego w postaci brązowej mgiełki za pomocą specjalnego urządzenia natryskowego.

Opalenizna jest całkowicie wodoodporna i tak jak w przypadku opalenizny słonecznej, znika stopniowo jaśniejąc w trakcie naturalnego procesu złuszczania naskórka.

Składniki zawarte w preparacie powodują głębokie nawilżenie i odżywienie naskórka, zapobiegają one wiodczeniu skóry oraz powstawaniu zmarszczek.

Preparat nie zatyka porów i działa tylko na poziomie naskórka, dlatego metoda ta znalazła się wśród najzdrowszych zabiegów na ciało określanych jako SŁONECZNE SPA.

  • natychmiastowy efekt pięknej opalenizny
  • naturalny i głęboki kolor
  • bez działania szkodliwych promieni UV
  • zabieg idealny na każdą okazję

Salon Zdrowia i Urody Beata Szostek dołączył do projektu MOTYLE ŚWIADOMOŚCI i tym samym włączamy do naszej oferty bezpłatny zabieg rekonstrukcji brodawki piersiowej dla Kobiet po mastektomii i rekonstrukcji piersi.

Projekt MOTYLE ŚWIADOMOŚCI to projekt pod patronatem Federacji Stowarzyszeń Amazonki, jest to sieć certyfikowanych gabinetów partnerskich, oferujących bezpłatny zabieg Rekonstrukcji Brodawki Piersiowej.