PowerSlim

PowerSlim Active to urządzenie, które maksymalnie wspomaga i przyspiesza efekt wyszczuplania i likwidacji cellulitu

Wyszczuplanie i likwidacja cellulitu

Kapsuła wyszczuplająca PowerSlim Active

Zdrowy ruch połączony z życiodajnym działaniem podczerwieni, jonizacji i specjalnych preparatów. Błyszkawiczna rozgrzewka, intensywny proces pocenia, górskie powietrze... i zbędne kilogramy lecą z prędkością światła, a skóra staje się gładka i aksamitna w dotyku.

Urządzenia PowerSlim jako jedyne tego typu zostały przebadane i pozytywne ocenione przez Polską Akademię Nauk pod względem bezpieczeństwa i skuteczności. Złoty Medal zdobyty podczas Międzynarodowych Targów Uroda jest potwierdzeniem wysokiej jakości i zadowolenia klientów.

Więcej informacji

Ćwiczenia w Power Slim Active

Do ćwiczeń na PowerSlim Active należy ubrać strój maksymalnie odkrywający ciało w szczególności nogi, brzuch, plecy i pośladki. Podczas ćwiczeń staramy się utrzymać stałe i równe tempo marszu z umiarkowanym obciążeniem. Intensywnośc podobnie jak podczas szybkiego, żwawego marszu lub lekkiego joggingu. Należy pamiętać o uzupełnianiu wody. Najlepiej podczas jednej sesji wypijać pół litra wody mineralnej niegazowanej. Zalecany czas jednej sesji to 40 minut, częstotliwość co drugi dzień, lub 3 razy w tygodniu.

Jedno ćwiczenie

Wiele korzyści

PoweSlim to metoda synergii podczerwieni i jonizacji oraz zestawu specjalnie opracowanych zabiegów. Energia podczerwieni to prawdziwy eliksir życia i młodości. Podczerwień intensyfikuje metabolizm i powoduje spalanie kalorii likwidując przy tym cellulit i poprawiając wygląd skóry. Głębokie ciepło wnika w tkanki podskórne, rozbija cząsteczki tłuszczu i cellulitu. Jonizacja z kolei to swoiste turbodoładowanie. Pomagając w dotlenianiu komórek skóry i tkanek podskórnych przsypiesza spalanie tłuszczu i oczyszcznie z toksyn.

Przeprowadzone badania potwierdziły, iż sesja od 5-15 zabiegów daje znakomite efekty w pozbyciu się zbędnych kilogramów, a co najważniejsze jest to trwały wynik bez efektu jojo.

Salon Zdrowia i Urody Beata Szostek dołączył do projektu MOTYLE ŚWIADOMOŚCI i tym samym włączamy do naszej oferty bezpłatny zabieg rekonstrukcji brodawki piersiowej dla Kobiet po mastektomii i rekonstrukcji piersi.

Projekt MOTYLE ŚWIADOMOŚCI to projekt pod patronatem Federacji Stowarzyszeń Amazonki, jest to sieć certyfikowanych gabinetów partnerskich, oferujących bezpłatny zabieg Rekonstrukcji Brodawki Piersiowej.